اینستاگرام چیست ؟

اسم اینستاگرام را همۀ ما شنیده ایم. همۀ ما هم تا حدی می دانیم که اینستاگرام چیست . خیلی از ماها هم روز تا شب خود را با آن سپری می کنیم! پس غیر ممکن است که اینستاگرام را نشناسیم. پس برای کسانی که نمی دانند اینستاگرام چیست باید عرض کنم که؛ اینستاگرام یک شبکۀ اجتماعی مبتنی بر گوشی های هوشمند است که کار آن به اشتراک گذاری عکس می باشد. به طور اختصاصی فقط درون آن شما عکس و فیلم های کوتاه ۱ دقیقه ای را می توانید شاهد باشید. هر کسی می تواند درون اینستاگرام حساب کاربری داشته باشد و عکس ها و ویدیوهای خود را روی این شبکه بارگذاری نماید.

اینستاگرام متعلق به مالک فیس بوک می باشد و به طور هماهنگ می تواند با حساب فیس بوک شما کار کند. از آن جایی که فیس بوک تجربۀ بسیار زیادی در عرصۀ شبکه های اجتماعی دارد، این شد که تصمیم گرفت اینستاگرام را هم ایجاد کرده و از آن کسب منفعت کند. اینستاگرام را همه شبکۀ اجتماعیِ ثروتمندان می دانند. حال آنکه این تصور اصلاً درست نیست. فقط چون معمولاً افراد معروف و پول دار در صدر پیج های اینستاگرام هستند و شناخته شده تر هستند، عموم مردم این تصور را دارند.

برای استفاده از اینستاگرام اول باید نرم افزار آن را روی گوشیِ هوشمند خود نصب کنید. پس از آن به اینترنت متصل شده و مراحل ساخت حساب کاربری خود را طی می کنید.

شما برای ساخت حساب در اینستاگرام باید یا با ایمیل خودتان اقدام کنید یا از شماره موبایل خود استفاده نمایید. ساخت حساب را هم حتماً باید از روی گوشی انجام دهید. پس از آن است که حتی از روی رایانۀ شخصی هم قادرید حساب اینستاگرام خود را ببینید. البته ارسال پست یا عکس جدید را هم فقط از روی گوشی خود می توانید انجام دهید.

علاوه بر پیج های شخصی که هر کسی می تواند بسازد، پیج های تجاری هم هستند که امکان تبدیل پیج شخصی به تجاری از طریق نرم افزار تلگرامی که روی گوشی شما نصب می شود وجود دارد. پیج های تجاری دارای ویژگی هایی هستند که می توان از آنها برای معرفی محصولات و خدمات همچنین فروش و رونق به کسب و کار خود استفاده کرد.

در این سایت با عنوان پیج اینستاگرام می توانید آموزش های اینستاگرام و همچنین پیج های اینستاگرام را شاهد باشید.

بازدید این صفحه: 2,839 بار

دیدگاه ها

۰ دیدگاه


نظرتان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات غیرمرتبط با این صفحه خودداری کنید.